0.4 C
New York
Středa, 1 února, 2023

Buy now

- Komerční sdělení -spot_img

Jistota v občanském životě? Se sjednaným pojištěním ano!

Jak mít jistotu, že nepřijdete o své těžce nastřádané peníze? Především být opatrný při jejich investování a být řádně pojištěn pro všechny případy. Pojistce, která kryje škody způsobené občanem při běžném každodenním životě, lidé neřeknou jinak, než na blbost. A právě tyhle „blbosti“ mohou sebrat celoživotně nastřádané úspory nebo uvést dotyčného dokonce do dluhů. Bez přehánění! Dokážete si představit, kolik stojí léčba zlomeniny pánve seniorky, kterou nechtěně srazí vaše dítě na sjezdovce? Není vhodnější pojistka za pár stovek?

Úrazy za miliony

Věřte, že dlouhodobá léčba zlomeniny, náklady na operace, léčbu a rekonvalescenci mohou jít v zahraničí do milionů. A jak takovou částku zaplatíte? Z úspor? Prodáte vlastní bydlení, byt nebo dům? Z těchto důvodů je nejvhodnější mít sjednané pojištění odpovědnosti občana za škodu, které kryje způsobené škody na majetku, zdraví, životě nebo finanční škody, které dotyčný někomu způsobí při běžných každodenních činnostech.

Do výše 10 milionů korun

Této pojistce se často říká pojištění proti blbosti, protože kryje škody způsobené nejčastěji neopatrností nebo nešikovností. Nesmí k těmto událostem dojít pod vlivem alkoholu nebo psychotropních látek a pojistka nekryje úmyslně způsobené škody. Pojištění lze sjednat ve čtyřech variantách, ve kterých se odlišuje pouze výše maximální pojistné částky (3, 5, 7 nebo 10 milionů korun). Nejvyšší částka se hodí pro všechny, kteří cestují často do zahraničí za rekreačními a nesoutěžními sporty.

Celosvětová platnost pro všechny členy domácnosti

Pojištění má totiž celosvětovou platnost, navíc se vztahuje na všechny členy domácnosti. Těmi jsou myšleni také domácí mazlíčci kromě psů nebo koní. Tato zvířata je nutné připojistit zvlášť. Velkou výhodou je, že se sjednává vždy bez spoluúčasti. Tato pojistka bývá součástí majetkového pojištění, lze ji ale sjednat také zvlášť.

Další články autor

Comments

spot_img

Nejnovější články